Пред замокот Виндзор каде во тек се погребот на сопругот на британската кралица Елизабете Втора, принцот Филип се случил немил настан, кога полугола жена почнала да вреска и трча меѓу луѓето.

Непознатата жена веднаш била уапсена од полицијата.