LIKVIDACIJA U BEOGRADU!

UZNEMIRUJUĆI SNIMAK UBISTVA U BEOGRADU Ubica izvadio pištolj iz torbe, OSMEHNUO MU SE i hladnokrvno izrešetao žrtvu

Posted by RUDAR 7 on Saturday, January 5, 2019

Ненад марковиќ 37 годишен денеска е убиен пред куќата во која живеел на Баново Брдо во Белград. Убиството е снимено од безбедносни камери. На снимката убиецот го чека Ненад кој со бебешка количка излегува од дома му се приближува и го застрелува. Во количката немало дете.
Убиецот бега како совозач во автомобил ,а екипа на итна медицинска помош само констарирала смрт.