МАКЕДОНИЈА

(Видео) ,,Ла Верита” објави нова снимка за ,,Рекет”, се слуша и гласот на Катица Јанева

Објавено пред 1 час – 9 август, 2019

ОдМакфакс

Нова снимка e објавена изутринава на профилот на италијанскиот новинар Ларис Гајсер, којашто е поврзана со случајот „Рекет“ во земјава.

„Не се секирај за ништо се ќе биде ОК“, му вели Јанева на бизнисменот Орце Камчев во еден дел од снимката.