Категорија: Инфо
Инфо

Глумеле полицајци за да шетаат за време на полициски час

пред 10 часа
Инфо

Украден еден од уредите за дезинкфеција на возила во Куманово

пред 2 дена
Инфо

ФОТО: Седницата на советот на Град Скопје на отворено

пред 2 дена
Инфо

МВР ги приведе насилниците кои тепаат девојка и ја снимаат

пред 3 дена
Инфо

Занаетчиите бараат итна помош, транспортерите очекуваат уште поголеми загуби

пред 6 дена
Инфо

Утврдено прекршување кај дежурниот во случајот со починатата стружанка

пред 6 дена
Covid -19 Инфо

Починала жената од Дебар која беше на респиратор, хоспитализиран е и нејзиниот сопруг

пред 2 недели
Covid -19 Инфо

Нови заболени во Куманово , Велес, Скопје , Прилеп вкупно 29

пред 2 недели
Covid -19 Инфо

Како се заразиле сопружнците во Прилеп

пред 2 недели
Инфо

EУ донесе одлука за почеток на преговорите со Македонија и Албанија

пред 2 недели
Инфо

Видео порака од Претседателот Пендаровски

пред 2 недели
Инфо

Пикот на корона вирусот за еден месец од денес

пред 2 недели
Инфо

Меркел во карантин, контактирала со доктор позитивен на коронавирус

пред 2 недели
Инфо

ПОЛИЦИСКИ ЧАС ВО МАКЕДОНИЈА

пред 2 недели
Инфо

Три дечиња повредени во Скопје, врз нив се срушил ѕид

пред 2 недели
Инфо

Се затвора градскиот пазар во Кавадарци, ќе се дезинфицираат сите згради

пред 2 недели
Инфо

ВИДЕО – Крематориум во Италија повеќе нема место – стопирано примање тела на починати од корона

пред 2 недели
Инфо

Два скопски хотели во карантин, директорот и гостин позитивни на коронавирус

пред 2 недели
Инфо

Европската Комисија не го прифати барањето на Бујар Османи да се дозволи увоз на медицинска заштитна опрема од ЕУ

пред 2 недели
Инфо

Професор Чепреганов: Потребен е полициски час, заради ниската свест кај популацијата за сузбивањето на коронавирусот

пред 2 недели
Инфо

Фото:Како се зема брис за тест во Жан Митрев Клиника

пред 2 недели
Инфо

Филипче: Заболена бабата на девојчето од Штип, жената на респиратор во критична фаза

пред 2 недели
Инфо

Кинеските лекари во Италија: Доколку сакате да се спасите, имате само едно решение! ЗАТВОРТЕ СЕ!

пред 2 недели
Инфо

Нови 19 новозаразени прв случај во Охрид

пред 2 недели
Инфо

Кривична пријава против директорката на кожно која не сакаше да се тестира заради која 200 лекари се во изолација

пред 2 недели
Инфо

Почина Хрват кој бил во самоизолација, се испитува дали причината е коронавирус

пред 2 недели
Инфо

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПРОГЛАСИ ВОНРЕДНА СОСТОЈБА

пред 3 недели
Инфо

Џафери : Собранието е распуштено не може да се состане, Педаровски ќе одлучи за вонредна состојба

пред 3 недели
Инфо

Арсовска: Фирмите се во очајна состојба и почнаа да одјавуваат вработени, мерките не се доволни

пред 3 недели
Инфо

Владата бара вонредна состојба

пред 3 недели
Инфо

Го уценувала љубовницата, ја пријавил таа заврши во притвор

пред 3 недели
Инфо

Исчезната кавадарчанка пронајдена почината

пред 3 недели
Инфо

Во Дебар заболени медицински лица , Банско под целосна блокада и карантин

пред 3 недели
Инфо

Изборите се одлагаат – правни експерти ги договраат деталите

пред 3 недели
Инфо

Видео: Тешка сообраќајка пред Велес , возило се истумба во ендек

пред 3 недели
Инфо

200 македонски граѓани стигнуваат на Деве Баир – беа заглавени на границата меѓу Унгарија и Србија

пред 3 недели
Инфо

Пендаровски: Не е потребно да брзаме со вонредна или кризна состојба

пред 3 недели
Инфо

Психолошка помош од Клиниката за Психијатрија за изолирани и жителите на Дебар, камионџиите во изолација во кабините од возилата

пред 3 недели
Инфо

Рекорден пад на цените на горивата од полноќ

пред 3 недели
Инфо

Грција и Црна Гора ги затворија границите

пред 3 недели
Инфо

Србија прогласи вонредна состојба, подели пари на пензионерите, побара помош од Кина, ја извади војската да ги чува болниците …

пред 3 недели
Инфо

Шест дена исчезната кавадарчанка, последната фотографија – семејството бара помош

пред 3 недели
Инфо

Шест нови случаи на заболени- се забранува работа на клубови казина…

пред 3 недели
Инфо

Што значи пандемија упатства и почитување на препораките

пред 3 недели
Инфо

Бугарија прогласи вонредна состојба

пред 3 недели
Инфо

Први случаи на новиот коронавирус во грчките медиуми

пред 3 недели
Инфо

Лидерите одлучија: Нема одлагање на изборите

пред 3 недели
Инфо

На тројца заболени благо им се влоши состојбата, државата воведува нови строги мерки!

пред 3 недели
Инфо

Прв смртен случај од корона вирус во Грција

пред 3 недели
Инфо

Двaјца нови заразени од корона во Дебар

пред 4 недели