Дневна Архива јануари 11, 2019


ЕКСКЛУЗИВНО : Кој е пожарникарот кој со години тепа колеги – долго досие на насилство, а институциите молчеле


Пожарникар со даска претепал колега во службените простории на охридската пожарна и за малку ќе го убиел. Вест која пред неколку дена ја потресе јавноста. Повеќе ...