Судови

ВИДЕО: 360 степени – детали од законот за Амнестија за 27ми април


Вечерва емисијата 360 степени објави детали од Законот за Амнестија за настаните од 27 април. Погледнете го видеото и деталите што содржи законот и који како би бил амнестиран.

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *