Контакт


КОНТАКТ

[contact-form-7 id=”5232″]

kontakt@dosie.mk

На овој мејл може да контактирате и во врска со одбрување на користење текстови и содржини сопственост на dosie.mk.

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.