Категорија: Моја приказна
Моја приказна

Тијана по 15 години засвире на виолончелото и им одговори на неумесните коментари

пред 2 дена
Моја приказна

ВИДЕО : Деца тренираат боречки бештини во познатиот манастир Шаолин

пред 5 дена
Моја приказна

Александар во инвалидска количка и неговото куче водич биле спречени да влезат во автобус

пред 5 дена
Моја приказна

ВИДЕО: Пеачки ѕвезди снимија песна за покревање на јавната свест за аутизмот

пред 1 нед.
Моја приказна

Малиот Амин ќе добие бесплатна лекарска грижа во Zan Mitrev Clinic

пред 1 нед.
Моја приказна

Молиме за помош за да им пружиме шанса за живот близначките Искра и Ведрана

пред 1 нед.
Моја приказна

ВИДЕО: Денеска е Свети Василиј Острошки: Чудо што му се случи на Македонец се уште неразјаснето

пред 2 недели
Моја приказна

ВИДЕО: По ампутирација на двете нозе холанџанка прооде со посебни помагала!

пред 2 недели
Моја приказна

Девојка си ги продава книгите за да плати лекарски преглед

пред 2 недели
Промовирана книга на мајка чиј син беше убиен во Охрид на новогодишна ноќ

Убиецот на мојот син ме уби мене, не знам што е пострашно, утрото денот или ноќта

пред 2 мес.
Моја приказна

Притвор за двајца вработени во МВР за тепачката во Шуто Оризари

пред 4 мес.
Моја приказна

ВИДЕО: ДОСИЕ открива – зошто се случи инцидентот во Шуто Оризари

пред 4 мес.
Моја приказна

Мајката на момчето кое загина во пожарот зад „Рамстор“ бара помош, две години живее без вода

пред 4 мес.
Моја приказна

Сликата го откри ,Филипче призна дека не ја вакцинирал внуката со МРП вакцина

пред 4 мес.
Моја приказна

Кражба на облека сред бел ден пред Сити Мол , внатре деца просат

пред 4 мес.
Моја приказна

Аудио од последната порака на Сала: Мртов сум…, ми се чини дека овој авион ќе се сруши. Се плашам!

пред 4 мес.
Моја приказна

ДОСИЕ ЕКСКЛУЗИВНО ОТКРИВА : Расцепена глава на затвореник, друг се обесил, кој владее во Идризово?

пред 4 мес.
Моја приказна

ДОСИЕ открива: Момчето од Ранковце кое скокаше по крстот ќе се удавеше поради ископана дупка со багер (видео)

пред 4 мес.
Моја приказна

ФОТО : Јане Ченто тепан во притвор во Шутка?

пред 4 мес.
Моја приказна

Осудениот за напад на Села кој од тепање се распаѓаше во болница Филипче го спасува од смрт

пред 4 мес.
Моја приказна

Самохран татко 4 месеци лежи претепан во болница , телото му се распаѓа

пред 4 мес.
Моја приказна

Ослабел 58 килограми кај Жан Митрев

пред 4 мес.
Моја приказна

Канцерогениот линдан од ОХИС 50 години метастазира, секоја власт го игнорира (видео)

пред 4 мес.
Моја приказна

32 дена ИСЧЕЗНАТ ! Што знае полицијата?

пред 4 мес.
Моја приказна

ЕКСКЛУЗИВНО : Кој е пожарникарот кој со години тепа колеги – долго досие на насилство, а институциите молчеле

пред 4 мес.
Моја приказна

Писмо до министерот Филипче: Вие преземете ја одговорноста за смртта на ќерка ми …

пред 4 мес.
Моја приказна

Грчко фрапе на снежна плажа, видео од Солун

пред 5 мес.
Моја приказна

Крунослав со Даунов синдром го оствари сонот да биде полицаец

пред 5 мес.
Моја приказна

Народна банка предупредува , хакери напаѓаат со лажни мејлови

пред 5 мес.
Инфо Моја приказна

ЕКСКЛУЗИВНО : Судијата Димишкова се исплашила од бомба

пред 5 мес.
Моја приказна

Првото бебе во Новата година е машко

пред 5 мес.
Моја приказна

Новогодишните обраќања на Претседателот Иванов , Премиерот Заев и лидерот на опозицијата Мицковски

пред 5 мес.
Моја приказна

ВИДЕО: Отец Александар попот кој е хит на You tube

пред 5 мес.
Моја приказна

ВИДЕО: Бамби домашен миленик во с. Белица кичевско

пред 5 мес.
Моја приказна

ЕКСКЛУЗИВНО: Обвинителството на Нинџа му нудело да биде заштитен сведок, што откриваат неговите снимки ?

пред 5 мес.
Моја приказна

ФОТО од денешното тепање во автобус на ЈСП

пред 5 мес.
Моја приказна

ИЗЈАВА: Судијата Гордана Спиреска и останатите нови членови на Судскиот совет

пред 5 мес.
Моја приказна

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО : Неидентификувано летало над Скопје

пред 5 мес.
Моја приказна

ФОТО : Кога дилерот си има фудбалски фан

пред 5 мес.
Моја приказна

Скопски педофил заведувал девојче од Лесковац? ФОТО : цела комуникација

пред 5 мес.
Моја приказна

Со два прозори три деца се спасија од смрзнување во трошна куќа во Битола

пред 5 мес.
Моја приказна

ОБНОВЕНО : Скопјанецот кој денеска исчезна вечерва пронајден жив и здрав

пред 5 мес.
Моја приказна

Исчезна скопјанец болен од алцхајмер, семејството бара помош

пред 5 мес.
Моја приказна

Пино се уште го нема ! Исчезнат !

пред 5 мес.
Моја приказна

Ве молам помогнете да го најдам моето синче ! АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА ИСЧЕЗНАТО МОМЧЕ

пред 5 мес.
Моја приказна

Спасени луѓе во запален автомобил пред Жан Митрев Клиника

пред 5 мес.
Моја приказна

Деца мрзнат на автобуска , Градот Скопје не пушта нови линии

пред 6 мес.
Моја приказна

Жена живее со гангрена на двете нозе , сестра и со здробени стопала итно се бара помош

пред 6 мес.
Моја приказна

Го поздравил и од зад грб му го украл чантето со пари- како бил ограбен Пецката разнесувачот на салфетки со церебрална парализа

пред 6 мес.
Моја приказна

БРАНКИЦА ДИМИТРОВСКА: Министерката Царовска ги избегнува средбите со лицата со посебни потреби

пред 6 мес.